Portoryko

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Portoryko

Nieruchomość na sprzedaż w Puerto Rico

Portoryko to karaibska wyspa i niezintegrowane terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki, z krajobrazem gór i wodospadów oraz tropikalnym lasem El Yunque. W San Juan, stolicy i głównym mieście, obszar Green Island słynie z hoteli, barów plażowych i kasyn. Dzielnica Old San Juan charakteryzuje się kolorowymi kolonialnymi budynkami oraz El Morro i La Fortaleza, dwiema imponującymi i starożytnymi twierdzami.

Portoryko znajduje się w północno-wschodniej części Morza Karaibskiego, między Republiką Dominikany i Wyspami Dziewiczymi.

Znana jako Perła Karaibów lub Wyspa Zaklęć, podczas pobytu w Puerto Rico, ta wspaniała wyspa będzie miała wiele do zaoferowania przede wszystkim, jeśli jesteś zainteresowany nieruchomościami na sprzedaż w Puerto Rico. Jeśli jednak zdecydujemy się na dłuższy sezon na wyspie, musimy mieć wszystkie niezbędne informacje. Jeśli mieszkasz tam i potrzebujesz nieruchomości na sprzedaż w Puerto Rico, ten artykuł rozwiąże wszystkie twoje wątpliwości.

Jedną z zalet mieszkania i poszukiwania nieruchomości na sprzedaż w Portoryko jest to, że możesz łatwo przenieść się do Stanów Zjednoczonych, ponieważ mieszkańcy tego kraju nie potrzebują wizy, aby dostać się do Stanów Zjednoczonych. Ponadto dolar amerykański jest używany jako waluta, więc inflacja nie ma wpływu na gospodarkę, podobnie jak w pozostałych Amerykach.

Jednak Portoryko, będąc państwem stowarzyszonym, zależy praktycznie od decyzji podejmowanych w Stanach Zjednoczonych, w wyniku czego obywatele mogą głosować tylko w wyborach lokalnych, a także, że prawa pracowników nie spełniają niezbędnych wymogów, ponieważ prawa w życie w Stanach Zjednoczonych nie mają zastosowania do wyspy.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Puerto Rico, musisz wiedzieć, że życie w Puerto Rico jest dość tanie w porównaniu do innych krajów na świecie. Budżet wydatków różni się w zależności od miejsca pobytu i stylu życia, który zdecydujesz się przyjąć.

Jeśli chodzi o żywność, ceny są dość przystępne w zależności od tego, gdzie zdecydujesz się na zakupy, ponieważ istnieją prywatne supermarkety, w których stawki są wyższe, ale jeśli kosztuje mniej, możesz znaleźć popularne rynki, na których wszystko znajduje się w rozsądnej cenie.

Najlepsze obszary do zamieszkania i poszukiwania nieruchomości na sprzedaż w Puerto Rico to:

San Juan jest stolicą kraju, głównym portem i miejscem o najwyższym wskaźniku turystycznym, znanym jako miasto płyt.

Bayamón: to małe miasto poświęcone chicharronowi i kowbojom.

Ponce, który znajduje się w centrum wioski, jest majestatycznym miastem suchym klimatem i roślinnością oraz skąpymi strumieniami.

Karolina: znana jako kraina gigantów.

Mayagüez to zachodni sułtan czystych wód, znany z upraw mango.

Mogą to być interesujące miejsca, w których szukają nieruchomości na sprzedaż w Puerto Rico.

  •  
    Przeprowadzka do Puerto Rico: wszystko, co musisz wiedzieć!

       Miłość od pierwszego wejrzenia może być tytułem tego naszego artykułu redakcyjnego, ponieważ naród, który dziś przeanalizujemy dla ciebie i dla ciebie, jest naprawdę wyjątkowy i cudowny. Mówimy o wyspie Portoryko. Ten stan wyspa jest częścią terytorium USA jako osobowości prawnej, a leży właśn ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 32477

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Portoryko, Caguas, Caguas, 00725, caguas, Porto Rico

4.47PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

25 m²
Witam, proszę nie mylić moje przesłanie trochę bezpośredni. Tyle, że jestem hiszpański, ale instytucja finansowa za granicą, właśnie we Francji popula...
Cod. 5845

Sprzedaż 3 sypialnie, Portoryko, Caguas, Caguas, Paseo Degetau, Calle Degetau

523,438.35PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

387 m²
Piękne mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Caguas, 25 minut od San Juan.3rd piętrze (Penthouse) przed pool.Very prywatny basen i peaceful.Resort jak...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB